IDEALNA SEKRETARKA / ASYSTENTKA - PARTNEREM W BIZNESIE Profesjonalny sekretariat jako kluczowe miejsce w organizacji Termin: 22.09.2016 - 23.09.2016
Miejsce: KATOWICE
BRYGADZISTA / MISTRZ PRODUKCJI Doskonalenie kompetencji osobistych mistrzów produkcji i brygadzistów Termin: 22.09.2016 - 23.09.2016
Miejsce: KATOWICE
WŁAŚCIWA ORGANIZACJA PRACY W STREFACH ZAGROŻONYCH WYBUCHEM W 2016 ROKU Nowa Dyrektywa 2014/34/UE oraz Dyrektywa Atex 137 Termin: 30.09.2016
Miejsce: ŁÓDŹ
TECHNIKI OBRONY CENY Minimalizowanie ustępstw cenowych i radzenie sobie z obiekcjami klienta Termin: 30.09.2016
Miejsce: ŁÓDŹ
ZAUFALI NAM NAJLEPSI
  • 4TURBO Sp. z o.o.
  • ABM SOLID S.A.
  • ABRA S.A.
  • ad astra spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  • ADAL Sp. z o.o.
  • ADAMPOL S.A.
  • Adecco Consulting Sp. z o.o.
  • AGART-PRO Sp. z o.o.
  • AGENCJA CELNA CARGO AGENT Sp. z o.o.
  • AIB Ślączka, Szpura, Dytko spółka jawna
  • AIRON Investment S.A.
  • AIRTRANS H. WATOŁA SP.J.
  • AKS Sławomir Czuba, Krzysztof Boruta Spółka Jawna
  • Aleksandria Dariusz Moczarski
  • ALFA LAVAL POLSKA Sp. z o.o.
  • ALKAT Sp. z o.o.
  • Alois Dallmayr Automaten-Service sp. z o.o.
  • ALUPROF Spółka Akcyjna
  • Amica WRONKI S.A.
  • ANWIL S.A.
  • Aperam Stainless Services & Solutions Poland Sp. z o.o.
  • ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o.
  • ArcelorMittal Service Group Sp. z o.o.
  • ARKAS Sp. z o.o.
  • Aromatic Polska Sp. z o.o.
  • ASPEKT Sp. z o.o.
  • ATLAS Sp. z o.o.
  • AUMA Polska Sp. z o.o.
  • AUTO-NOVA s.c. Tomasz Nordyński, Paweł Sztajnykier
  • Autoliv Poland Sp. z o.o.
  • AXIS Sp. z o.o.
  • BÄCKER POLSKA Sp. z o.o.
  • Bahlsen Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
  • Bakalland S.A.
  • Bakoma Sp. z o.o.
  • BARTEC Polska Sp. z o.o.
  • Barwa Sp. z o.o.
  • BELMAR SPÓŁKA z o.o.
  • BETOMAX POLSKA S.A.
  • BGH POLSKA Sp. z o.o.
  • BIELENDA Kosmetyki Naturalne sp. z o.o. s.k.
  • BIOAGRA - OIL S.A.
  • BIOTON S.A.
  • BIPROCEMWAP S.A.
  • BIPROMET S.A.
  • Biuro Rachunkowe SUMARUM
  • BMTI Sp. z o.o.
  • BOLARUS Spółka Akcyjna
  • BOLIX S.A.
  • Bolsius Polska Sp. z o.o.
  • Bonprix Sp. z o.o.
  • BOZZETTO POLSKA Sp. z o.o.
  • Brembo Poland Sp. z o.o.
  • Bridgestone Stargard Spółka z o.o.
  • BROWAR NAMYSŁÓW Sp. z o.o.
  • BSK RETURN S.A.
  • BUFAB Sp. z o.o.
  • BUMAR AMUNICJA SPÓŁKA AKCYJNA
  • Bydgoskie Fabryki Mebli S.A.
  • BYTOMSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE Spółka z o.o.
  • BZK GROUP Spółka z o.o.
  • Cargill (Polska) Sp. z o.o. Oddział w Kiszkowie
  • CATERPILLAR POLAND Sp. z o.o.
  • CCC FACTORY Sp. z o.o.
  • Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o.o.
  • CEMENTOWNIA „ODRA” S.A.
  • Centrala Obrotu Towarami Masowymi DAW-BYTOM Sp. z o.o.
  • Centralne Biuro Konstrukcji Kotłów Spółka Akcyjna
  • CENTROZAP Spółka Akcyjna
  • Centrozłom Wrocław S.A.
  • Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o.
  • CENTRUM MEDYCZNE ENEL-MED S.A.
  • CENTRUM TERAPII NERWIC MOSZNA- ZAMEK
  • CERSANIT III S.A.
  • CGR Polska Spółka z o.o.
  • CHEM-SPED Michał Michalczuk
  • Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
  • Ciepłownia Rydułtowy Sp. z o.o.
  • Constantia Teich Poland Sp. z o.o.
  • DASOFT S.A.
  • DAYCO POLAND Sp. z o.o.
  • Decor House
  • DELICPOL Sp. z o.o.
  • DELPHI Poland SA Oddział w Krakowie
  • DESTYLARNIA SOBIESKI Spółka Akcyjna
  • DEVELEY POLSKA Sp. z o.o.
  • DFM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  • DIEHL CONTROLS POLSKA Sp. z o.o.
  • Dolina Nidy sp. z o.o.
  • Dolnośląska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.
  • DONAKO S.A.
  • DONAUCHEM POLSKA Sp. z o.o.
  • Doosan Babcock Energy Polska sp. z o.o.
  • DOZAMEL Sp. z o.o.
  • Dr. Oetker Polska Sp. z o.o.
  • DRESSTA Sp. z o.o.
  • DS Smith Polska S.A.
  • E.Leclerc Polska Sp. z o.o.
  • EADS PZL „WARSZAWA OKĘCIE” SPÓŁKA AKCYJNA Wydział Usług Lotniczych w Mielcu
  • EATON AUTOMOTIVE SYSTEMS Spółka z o.o.
  • ECKERT AS Sp. z o.o.
  • EDF Polska Spółka Akcyjna
  • EKO Holding S.A.
  • EKO-VIT Sp. z o.o.
  • EkoWodrol Sp. z o.o.
  • ELDOM Sp. z o.o.
  • Electrical Components International Sp. z o.o.
  • Electrolux Poland Sp. z o.o.
  • ELECTROPOLI - GALWANOTECHNIKA Sp. z o.o.
  • ELEKTROBUDOWA SA
  • ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A.
  • Elektrownia Skawina S.A.
  • ELEKTROWNIA „RYBNIK” Spółka Akcyjna
  • ELKART Sp. z o.o.
  • EMC Instytut Medyczny SA
  • EMTOR Spółka z o.o.
  • ENERGA Hydro Sp. z o.o.
  • Energetyka Cieplna Opolszczyzny Spółka Akcyjna
  • Energetyka Cieplna Opolszczyzny Spółka Akcyjna Oddział Śląski
  • ENERGOAPARATURA S.A.
  • ENERGOMONTAŻ CHORZÓW Sp. z o.o.
  • ERA Sp. z o.o.
  • ESAB Spółka z o.o.
  • EURODRUK - POZNAŃ Sp. z o.o.
  • F.H. WOOL STAR Spółka Jawna A. Malecka, R. Jarecki
  • F.P.H.U. “DROMA” Zbigniew Włosek
  • Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o.
  • Fabryka Części do Maszyn Włókienniczych i Odlewnia Metali „BAWOROWO” SA
  • Fabryka Kotłów „SEFAKO” S.A.
  • Fabryka Maszyn i Urządzeń TAGOR Spółka Akcyjna
  • FABRYKA OSŁONEK BIAŁKOWYCH FABIOS S.A.
  • Fabryka Pierścieni Tłokowych „PRIMA” S.A.
  • FABRYKA SILNIKÓW ELEKTRYCZNYCH „BESEL” Spółka Akcyjna
  • Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM S.A.
  • FAMOT Pleszew Sp. z o.o.
  • FAURECIA WAŁBRZYCH S.A.
  • FENICE Poland Sp. z o.o.
  • FENICE Services Polska Sp. z o.o.
  • FERROLI POLAND Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością
  • Finpol Rohr Sp. z o.o.
  • Firma Handlowa HANIPOL Arkadiusz Hanik
  • Firma Usługowo-Handlowa MARO TRANS
  • FOB-DECOR Sp. z o.o.
  • FOSTER WHEELER ENERGIA POLSKA Sp. z o.o.
  • FOSTER WHEELER ENERGY FAKOP Spółka z o.o.
  • FRAPOL Sp. z o.o.
  • FRIGO LOGISTICS Sp. z o.o.
  • FUCHS OIL CORPORATION (PL) Spółka z o.o.
  • GAMBIT LUBAWKA Sp. z o.o.
  • Gegenbauer Polska Sp. z o.o.
  • Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach
  • GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.
  • Gillette Poland International Sp. z o.o.
  • Gliwickie Przedsiębiorstwo Transportowe „TRAKT” Sp. z o.o.
  • GMINA WROCŁAW
  • GOLPASZ S.A.
  • GOODYEAR DUNLOP TIRES POLSKA Sp. z o.o.
  • Górażdże Cement S.A.
  • GORENJE POLSKA Sp. z o.o.
  • Górnośląska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.
  • Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A.
  • GRADOS Sp. z o.o.
  • Grupa ABG Sp. z o.o.
  • Grupa Azoty S.A.
  • GRUPA OŻARÓW S.A.
  • Grupa PSB S.A.
  • GRUPA ŻYWIEC Spółka Akcyjna
  • GSU Stowarzyszenie Ubezpieczonych
  • GT POLAND Sp. z o.o.
  • GTC Chwiłowicz Spółka Jawna
  • GTX HANEX PLASTIC Spółka z o.o.
  • Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. sp. k.
  • Hager Polo Produkcja sp. z o.o.
  • HALDEX Spółka Akcyjna
  • HANPLAST Sp. z o.o.
  • HARRIS CALORIFIC INT. Sp. z o.o.
  • HEIDELBERG POLSKA Sp. z o.o.
  • HELBECK GROUP POLSKA Sp. z o.o.
  • HEWALEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
  • HOBAS SYSTEM POLSKA Sp. z o.o.
  • Hochland Polska Sp. z o.o.
  • HRANIPEX sp. z o.o.
  • HTI Spółka z o.o.
  • HUTA STALI JAKOŚCIOWYCH S.A.
  • Huta Zabrze S.A.
  • HUTA ŁABĘDY S.A.
  • HUTMEN S.A.
  • ICSO CHEMICAL PRODUCTION Spółka z o.o.
  • ifm electronic sp. z o.o.
  • IKEA Industry Poland Sp. z o.o.
  • IMA Polska Sprzedaż i Serwis Sp. z o.o.
  • IMMERGAS POLSKA Spółka z o.o.
  • INOVA Centrum Innowacji Technicznych Sp. z o.o.
  • INSTYTUT CERAMIKI I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH
  • Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla
  • INSTYTUT ENERGETYKI Instytut Badawczy
  • INSTYTUT LOTNICTWA
  • INTEM Sp. z o.o.
  • INTERPRINT Polska Sp. z o.o.
  • INTROL Spółka Akcyjna
  • INVENSYS EUROTHERM Sp. z o.o.
  • ISUZU MOTORS POLSKA Sp. z o.o.
  • IZBA CELNA w Białej Podlaskiej
  • JAMA sp. z o.o.
  • Janura Projektowanie i Realizacja Inwestycji Elektroenergetycznych
  • JAS-FBG S.A.
  • Jastrzębska Spółka Kolejowa Sp. z o.o.
  • Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. Zakład Logistyki Materiałowej
  • Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. Kopalnia Węgla Kamiennego „Krupiński”
  • Jastrzębska Spółka Węglowa SA KWK „Pniówek”
  • Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A.
  • Jednostka Wojskowa nr 3378 Drawsko Pomorskie
  • JENOX AKUMULATORY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  • Jeremias Spółka z o.o.
  • Jokey Plastik Blachownia Sp. z o.o.
  • JP Foam Manufacturing Sp. z o.o.
  • K-Flex Polska Sp. z o.o.
  • Kancelaria Usług Finansowo-Księgowych Spółka z o.o.
  • Kanlux S.A.
  • KÄRCHER Sp. z o.o.
  • KASTOR S.A.
  • Katowickie Wodociągi Spółka Akcyjna
  • KEIPER Polska Sp. z o.o.
  • KELLYS Sp. z o.o.
  • KERMI Sp. z o.o.
  • KGHM Ecoren S.A.
  • KGHM ZANAM Sp. z o.o.
  • KIEL Polska Sp. z o.o.
  • KiK s.c.
  • KLINGSPOR Spółka z o.o.
  • Kludi – Armaturen Sp. z o.o.
  • Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.
  • Koksownia Przyjaźń Sp. z o.o.
  • KOMBINAT KOKSOCHEMICZNY„ZABRZE” S.A.
  • KOMPANIA PIWOWARSKA SA
  • Kompania Węglowa S.A. Oddział KWK „Jankowice” z siedzibą w Rybniku
  • Kompania Węglowa S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny
  • KONSPOL HOLDING Spółka z o.o.
  • KONTAKT – SIMON Spółka Akcyjna
  • Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki „SIARKOPOL” S.A. z siedzibą w Grzybowie
  • Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych Spółka Akcyjna
  • Kopex Electric Systems S.A.
  • KOPEX FOUNDRY Sp. z o.o.
  • KOPEX-FAMAGO Sp. z o.o.
  • Kraft Foods Polska S.A.
  • Kronospan HPL Sp. z o.o.
  • Kuchinox Sp. z o.o.
  • KWH Pipe Poland Sp. z o.o.
  • LAGUNA Sp. z o.o. S.K.A.
  • Lambertz Polonia Sp. z o.o.
  • LEAR CORPORATION POLAND II Sp. z o.o.
  • LG Display Poland Sp. z o.o.
  • LHOIST POLSKA Sp. z o.o.
  • LIMATHERM SENSOR Sp. z o.o.
  • Lincoln Electric Bester Sp. z o.o.
  • LUBUSKIE ZAKŁADY APARATÓW ELEKTRYCZNYCH „LUMEL” S.A.
  • M&S Pomorska Fabryka Okien Sp. z o.o.
  • MA Schwerlast Monika Hnyluch
  • MACTRONIC Sp. z o. o. Sp.k.
  • MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Spółka z o.o.
  • MAKARONY POLSKIE S.A.
  • MAMUT Sp. z o.o.
  • MARCEGAGLIA POLAND Sp. z o.o.
  • MARMORIN Sp. z o.o.
  • MASPEX-GMW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
  • MAYA VICTORY Sp. z o.o.
  • MAŁOPOLSKA WYTWÓRNIA MASZYN Brzesko Sp. z o.o.
  • McCORMICK POLSKA S.A.
  • MCS Sp. z o.o.
  • Megachemie Research & Technologies S.A.
  • MEGASTORE.PL S.A.
  • MEGAZEC Sp. z o.o.
  • Meiko Trans Polska Sp. z o.o.
  • MELEX A&D Tyszkiewicz Sp.J.
  • MENNICA – METALE SZLACHETNE S.A.
  • MERCON Measurement & Control Sp. z o.o.
  • MERIDA Sp. z o.o.
  • Messer Polska Sp. z o.o.
  • MGI POLSKA Sp. z o.o.
  • MICHELIN POLSKA S.A.
  • MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI Spółka z o.o.
  • MIEJSKI ZAKŁAD OCZYSZCZANIA Sp. z o.o.
  • MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I MOSTÓW w Jaworznie
  • Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej w Czeladzi
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o.
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o.o.
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
  • MIEJSKIE WODOCIĄGI I KANALIZACJA w Kędzierzynie-Koźlu Spółka z o.o.
  • Minol Sp. z o.o.
  • MOBILE CLIMATE CONTROL Sp. z o.o.
  • Mondi Poznań Sp. z o.o.
  • MONIER BRAAS Sp. z o.o.
  • MONIKA BANYŚ AGENCJA CELNA „INTRASAD”
  • MOSTOSTAL KRAKÓW SA
  • MOSTOSTAL ZABRZE Holding S.A.
  • MTU AERO ENGINES POLSKA Sp. z o.o.
  • MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń SA
  • MURDZA ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY mgr inż. Zygmunt Murdza
  • N-OVUM Sławomir Sądej
  • NDI S.A.
  • NEMAK POLAND Sp. z o.o.
  • NEOPRINT Witold Burdzy
  • NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.
  • NIVEA Polska Sp. z o.o.
  • nkt cables Warszowice Sp. z o.o.
  • NOBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  • NOMAX sp. z o.o.
  • Nordenia Polska Poznań Sp. z o.o.
  • Nordkalk Sp. z o.o.
  • NOVICHEM Sp. z o.o.
  • NOVOL Spółka z o.o.
  • NOVUM MANAGEMENT Sp. z o.o.
  • NYSKA ENERGETYKA CIEPLNA – NYSA Sp. z o.o.
  • OBO BETTERMANN POLSKA Sp. z o.o.
  • ODLEWNIA SILUM Spółka z o.o.
  • OKECHAMP S.A.
  • OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W KOLE
  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Prudniku
  • Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. Gdynia
  • Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział w Świerklanach
  • OPUS Sp. z o.o.
  • ORLEN Budonaft Sp. z o.o.
  • ORLEN Laboratorium Sp. z o.o.
  • ORLEN Ochrona Sp. z o.o.
  • ORLEN OIL SP. Z O.O.
  • ORLEN Projekt S.A.
  • ORZEŁ BIAŁY Spółka Akcyjna
  • P.H.P.U. AS Agnieszka Szymańska-Kaczyńska
  • P.P.H.U. „AWEX” Rafał Stanuch
  • PAK Kopalnia Węgla Brunatnego Konin Spółka Akcyjna
  • PAROC POLSKA sp. z o.o.
  • PAW Sp. z o.o.
  • PELION S.A.
  • PENTOL-ENVIRO POLSKA Sp. z o.o.
  • PETER LACKE POLSKA Sp. z o.o.
  • Petrochemia – Blachownia S.A.
  • PFLEIDERER GRAJEWO SA
  • PFLUGER KOPERTY Sp. z o.o.
  • PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź-Miasto
  • PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
  • PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
  • PHE NOWA-FRANCE Sp. z o.o.
  • PHILIP Spółka z o.o.
  • PHILIPS POLSKA Sp. z o.o.
  • PHU JAN WENGRZYN
  • PILE ELBUD KRAKÓW Sp. z o.o.
  • PILKINGTON POLSKA Sp. z o.o.
  • PIRELLI POLSKA Sp. z o.o.
  • PIWNICZANKA Spółdzielnia Pracy
  • PKP Energetyka S.A.
  • PKP LINIA HUTNICZA SZEROKOTOROWA Sp. z o.o.
  • PKP POLSKIE LINIE KOLEJOWE S.A.
  • PLASTIVAN Sp. z o.o.
  • PNEUMAT SYSTEM Sp. z o.o.
  • POL – STOWEST Sp. z o.o.
  • Polfarmex S.A.
  • Polimex-Mostostal S.A
  • POLMAT Artur Matkowski
  • POLONUS TEL Sp. z o.o.
  • POLOR Sp. z o.o.
  • POLPLAST POLSKA Sp. z o.o.
  • Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
  • Polskie Sieci Elektroenergetyczne Operator S.A.
  • POLYTECHNIK Urządzenia Ochrony Środowiska DPU Sp. z o.o.
  • PONAR SILESIA S.A.
  • PONAR WADOWICE S.A.
  • POSTAL STEEL GROUP Sp. z o.o. Sp.k.
  • POSZUKIWANIA NAFTY I GAZU KRAKÓW Sp. z o.o.
  • Poznańskie Zakłady Zielarskie HERBAPOL S.A.
  • PPH LATEX Gerard Groehl
  • PRACOWNIA DOKUMENTACJI PRZECIWPOŻAROWYCH I BEZPIECZEŃSTWA PRACY MAREK ŚWISTUN
  • PRECON POLSKA Sp. z o.o.
  • PROFIm Spółka z o.o.
  • PROMAG Spółka Akcyjna
  • PRUFTECHNIK-WIBREM Spółka z o.o.
  • PRZEDSIĘBIORSTWO Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Eksploatacji Rurociągów Naftowych „Przyjaźń” Spółka Akcyjna
  • PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYCZNE „ESV” S.A.
  • Przedsiębiorstwo Handlowe ”ALFA-ELEKTRO” Sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Przetwórcze „METAL-PLAST” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
  • PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO – MONTAŻOWE „K.Z.” Kostoń Zygfryd
  • Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Remontowe RemWil Sp. z o.o.
  • PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  • Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Jastrzębie Zdrój
  • Przedsiębiorstwo Modernizacji Urządzeń Energetycznych REMAK S.A
  • Przedsiębiorstwo OPA-LABOR Sp. z o.o.
  • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO - LEK S.A.
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe “EWA” S.A.
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „UTEX” Sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Spedycji Międzynarodowej „GAREX” Spółka z o.o.
  • PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEROBU I OBROTU ZŁOMEM METALI „HK-CUTIRON” Sp. z o.o.
  • PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO BUDOWLANE „TOR” Sp. z o.o.
  • PRZEDSIĘBIORSTWO SIMET Spółka Akcyjna
  • Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych KOLPREM Sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Usług Remontowych Energetyki – Jaworzno III Sp. z o.o.
  • PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG WODNYCH I SANITARNYCH Sp. z o.o. w Nowogardzie
  • Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „CHEMIROL” Sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Wega A” Spółka z o.o.
  • PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI Spółka z o.o. w Rudzie Śląskiej
  • Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Spółka z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Wodociagów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach
  • Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Wyrobów Cukierniczych „Odra” S.A.
  • Przedsiębiorstwo z Udziałem Kapitału Zagranicznego POL-STRAUTMANN Spółka z o.o.
  • PUMAR ENERGOMONTAŻ Sp. z o.o.
  • Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej „RADPEC” Spółka Akcyjna
  • RAFAKO SPÓŁKA AKCYJNA
  • Rafineria Nafty JEDLICZE SA
  • RAISIO Sp. z o.o.
  • Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów „RAWAG” Sp. z o.o.
  • Reckitt Benckiser Production (Poland) Sp. z o.o.
  • REGENT INSURANCE BROKERS (POLSKA) Sp. z o.o.
  • REMONDIS sp. z o.o.
  • Renevis Inżynieria Środowiska sp. z o.o.
  • Riwal Poland Sp. z o.o.
  • Rudpol – OPA Sp. z o.o.
  • RUSAK BUSINESS SERVICES Sp. z o.o.
  • SĄD APELACYJNY w Katowicach
  • Saint - Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o.
  • SAINT-GOBAIN POLSKA Sp. z o.o. raab karcher Oddział w Elblągu
  • SANBET FABRYKA BETONU Michał Jucha Sp.k.
  • Sandvik Mining and Construction Sp. z o.o.
  • Sanitec Koło spółka z o.o.
  • SANPOL Sp. z o.o.
  • SAUR NEPTUN GDAŃSK S.A.
  • SCA HYGIENE PRODUCTS Sp. z o.o.
  • SCANAQUA Sp. z o.o.
  • Schenker sp. z o.o.
  • Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz Sp. z o.o.
  • SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.
  • SERPOL-COSMETICS Spółka z o.o. Sp.k.
  • SERY ICC Pasłęk Spółka z o.o.
  • SGL CARBON POLSKA S.A. Zakład w Nowym Sączu
  • SHELL POLSKA Sp. z o.o.
  • Siemens Sp. z o.o.
  • SILESIAN GRAIN Sp. z o.o.
  • SILS Centre Gliwice Sp. z o.o.
  • SINIAT Sp. z o.o.
  • SITS Sp. z o.o.
  • SKLEPY KOMFORT S.A.
  • Śląskie Centrum Logistyki SA
  • SORT Sp. z o.o.
  • Spółdzielnia Dostawców Mleka w Wieluniu
  • SPÓŁKA ENERGETYCZNA „Jastrzębie” S.A.
  • Spółka Usług Pożarniczo-Ochronnych SUPO-Cerber Sp. z o.o.
  • Stalprodukt S.A.
  • STAMAR mgr inż. Dorota Szewczyk
  • Star Fitness S.A.
  • STAROSTWO POWIATOWE w Wodzisławiu Śl.
  • STEAG ENERGO MINERAL Sp. z o.o.
  • STEICO Spółka z o.o.
  • STP Elbud Sp. z o.o.
  • Stump – Hydrobudowa Sp. z o.o.
  • SunChemical Sp. z o.o.
  • SUNEX S.A.
  • SWECO POLSKA Sp. z o.o.
  • Swedwood Poland Sp. z o.o. Oddział Konstantynów Łódzki
  • Sweet Sit Sp. z o.o.
  • System Gazociągów Tranzytowych EUROPOL GAZ S.A.
  • TARCZYŃSKI S.A.
  • TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach
  • TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie
  • TAURON Dystrybucja S.A. Oddział we Wrocławiu
  • TAURON Serwis GZE sp. z o.o.
  • TAURON Wytwarzanie S.A.
  • TBP INTERPROJEKT Sp. z o.o.
  • Tchibo Warszawa Sp. z o.o.
  • TechnoNICOL Polska Sp. z o.o.
  • TENSOR Daria Staszkiewicz
  • Teva Operations Poland Spółka z o.o.
  • Texsim Spółdzielnia Inwalidów
  • THERMO SYSTEMS Sp. z o.o.
  • ThyssenKrupp Energostal S.A.
  • ThyssenKrupp Stal Serwis Polska Sp. z o.o.
  • TI POLAND Spółka z o.o.
  • TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.
  • TNS Sp. z o.o.
  • TNT EXPRESS WORLDWIDE (POLAND) Spółka z o.o.
  • TOSHIBA TEC POLAND SA
  • TOTUS LOGISTIC Sp. z o.o.
  • Towarzystwo Gospodarcze „MEBLOPOL” Sp. z o.o.
  • TRAMWAJE SZCZECIŃSKIE Sp. z o.o.
  • TRAMWAJE WARSZAWSKIE Sp. z o.o.
  • TRANS KRUSZ EKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  • Transition Technologies S.A.
  • Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o.
  • TRW Steering Systems Poland Spółka z o.o.
  • TurboCare Poland Spółka Akcyjna
  • UBOJNIA DROBIU “WYRĘBSKI”
  • UNILEVER POLSKA Sp. z o.o.
  • UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU
  • UNIWERSYTET ŚLĄSKI
  • UNIWERSYTET WARSZAWSKI
  • UNIWHEELS Production (Poland) Sp. z o.o.
  • Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
  • URZĄD MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY
  • US PHARMACIA Sp. z o.o.
  • USP ZDROWIE Sp. z o.o.
  • Usługi Transportowe Krzysztof Zarzecki
  • USŁUGI TRANSPORTOWE Robert Irga
  • Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o.
  • Vattenfall Business Services Poland Sp. z o.o.
  • Vattenfall Distribution Poland S.A.
  • Vattenfall Network Services Poland Sp. z o.o.
  • VENEZIA Spółka Jawna
  • Veolia Usługi dla Środowiska Recykling Sp. z o.o.
  • ViaCon Polska Sp. z o.o.
  • VIBRACOUSTIC Polska Sp. z o.o.
  • VISTULA GROUP S.A.
  • VNH – Fabryka Grzejników Spółka z o.o.
  • Volkswagen Poznań Sp. z o.o.
  • Volvo Auto Polska Sp. z o.o.
  • VorWerk Dichtungssyteme Polska Sp. z o.o.
  • VULCAN sp. z o.o.
  • WABCO POLSKA Sp. z o.o.
  • Walcownia Metali Nieżelaznych Łabędy S.A.
  • Walcownie Bruzdowe Batory Sp. z o.o.
  • WAWEL Spółka Akcyjna
  • Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
  • WĘGLOKOKS S.A.
  • WEREMCZUK FMR Sp. z o.o.
  • WERNER KENKEL Spółka z o.o.
  • WICHARY TECHNOLOGIES Sp. z o.o.
  • Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
  • WIELTON S.A.
  • WIKA Polska S.A.
  • WINDHUNTER – SERWIS Spółka z o.o.
  • Wodociągi i Kanalizacja Krzeszowice Spółka z o.o.
  • Wojewódzki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Łodzi
  • WOJEWÓDZKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ W LEGNICY S.A.
  • WOSANA S.A.
  • WRIGLEY POLAND Spółka z o.o.
  • Wtórmet Recycling Spółka z o.o.
  • WYTWÓRNIA URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH „PZL-Dębica” S.A.
  • Z.S.E. „OSPEL” Spółka Akcyjna
  • Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
  • Zakład Elektroenergetyczny H. Cz. ELSEN S.A.
  • ZAKŁAD KONSTRUKCJI SPAWANYCH FERRUM S.A.
  • Zakład Meblowy „WERXAL” sp. j. Andrzej Wałdoch, Jerzy Wałdoch
  • Zakład Obróbki Aluminium „ZOBAL” Krzysztof Zakrzewski
  • Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A.
  • ZAKŁAD PRODUKCJI MATERIAŁÓW INSTALACYJNYCH JAN GORGIEL
  • Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy „DREW-HOLTZ” Józef Chojnowski
  • ZAKŁAD ROBÓT GÓRNICZYCH KROSNO Sp. z o.o.
  • Zakład Rolniczo-Przemysłowy „FARMUTIL HS” Spółka Akcyjna
  • Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Raciborzu
  • Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Szczecinie
  • ZAKŁAD WYKONAWSTWA SIECI ELEKTRYCZNYCH RZESZÓW Sp. z o.o.
  • ZAKŁAD WYROBÓW METALOWYCH „CARBONEX”
  • ZAKŁAD ŁOŻYSK WIELKOGABARYTOWYCH – KRAŚNIK Sp. z o.o.
  • Zakłady Artykułów Technicznych ARTECH Sp. z o.o.
  • Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach Spółka Akcyjna
  • Zakłady Azotowe „PUŁAWY” Spółka Akcyjna
  • ZAKŁADY CHEMICZNE „Siarkopol” TARNOBRZEG sp. z o.o.
  • ZAKŁADY CHEMICZNE „ZŁOTNIKI” S.A.
  • ZAKŁADY ENERGETYKI CIEPLNEJ S.A.
  • Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
  • Zakłady Mięsne „Łmeat – Łuków” S.A.
  • Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana” S.A.
  • Zakłady Przemysłu Cukierniczego „Otmuchów” S.A.
  • Zakłady Przemysłu Wapienniczego TRZUSKAWICA S.A.
  • Zakłady Remontowe Energetyki Katowice Spółka Akcyjna
  • Zakłady Tłuszczowe „Kruszwica” S.A.
  • Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi
  • Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu
  • Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście Spółka Akcyjna
  • Zespół Ciepłowni Przemysłowych „CARBO-ENERGIA” Sp. z o.o.
  • ZETKAMA Spółka Akcyjna
  • ZM Invest S.A.
  • ZM SILESIA SA
  • “BRW” – Spółka z o.o.
  • “SEGEPO-REFA” Sp. z o.o.
  • “TERMET” S.A.
  • „AB” S.A.
  • „AFLOFARM” Fabryka Leków Sp. z o.o.
  • „AGROMET” ZEHS Lubań SA
  • „AQUA” Spółka Akcyjna
  • „ASPROD” Sp. z o.o.
  • „BENEDICITE” Jednostka Gospodarcza Opactwa Benedyktynów w Tyńcu
  • „BOWIM” S.A.
  • „Drabpol” Sp. jawna P. Drabczyński i Wspólnik
  • „ECO FIX” Sp. z o.o.
  • „ELPLAST +” sp. z o.o.
  • „Energetyka” sp. z o.o.
  • „EUROTERMINAL SŁAWKÓW” Sp. z o.o.
  • „FERRUM” Spółka Akcyjna
  • „FILTER SERVICE” Sp. z o.o.
  • „FLORA” Sp. z o.o.
  • „GDF SUEZ Bioenergia” Sp. z o.o.
  • „GEYER & HOSAJA” Sp. z o.o.
  • „GOLD DROP” Spółka z o.o.
  • „GRANA” Sp. z o.o.
  • „HASO” S.C. J. Macioszek & A.Paszek
  • „HUTA POKÓJ” S.A.
  • „HUTA SZKŁA w JAŚLE” S.A. GRUPA KAPITAŁOWA KROSNO
  • „IPD” CONSULTING SP. Z O.O.
  • „KLONEX-VCS” PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE SPÓŁKA Z O.O.
  • „KORONA” S.A.
  • „KRIO-SERWIS” Sp. z o.o.
  • „KROMISS – BIS” Sp. z o.o.
  • „METALPLAST-STOLARKA” Spółka z o.o.
  • „PKP CARGO WAGON” sp. z o.o.
  • „REMAK-ROZRUCH” Spółka Akcyjna
  • „ROLDROB” S.A.
  • „SMYK” Sp. z o.o.
  • „SOLPARK KLESZCZÓW” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  • „SPOŁEM” Poznańska Spółdzielnia Spożywców
  • „STA – ODLEWNIE” Sp. z o.o.
  • „STALOBREX” Sp. z o.o.
  • „SZAGRU” Sp. z o.o.
  • „TABOR SZYNOWY” OPOLE Spółka Akcyjna
  • „TERMA-DOM” Sp. z o.o.
  • „VITROTERM-MURÓW” Spółka Akcyjna
Cykl pięciu szkoleń z zakresu doskonalenia standardów obsługi klienta
Cykl pięciu szkoleń z zakresu doskonalenia standardów obsługi klienta
Cykl szkoleń LEAN MANAGEMENT
Cykl szkoleń LEAN MANAGEMENT
Doskonalenie standardów obsługi trudnego klienta
Doskonalenie standardów obsługi trudnego klienta
Dostosowanie maszyn i urządzeń technicznych do wymagań bezpieczeństwa…
Dostosowanie maszyn i urządzeń technicznych do wymagań bezpieczeństwa…
Dostosowanie maszyn i urządzeń technicznych do wymagań bezpieczeństwa…
Dostosowanie maszyn i urządzeń technicznych do wymagań bezpieczeństwa…
Dyrektywa ATEX 137
Dyrektywa ATEX 137
Jak czytać odpisy z ksiąg wieczystych?
Jak czytać odpisy z ksiąg wieczystych?
Metody sterowania zapasami w przedsiębiorstwie
Metody sterowania zapasami w przedsiębiorstwie
Należyte zawieranie umów w obrocie gospodarczym
Należyte zawieranie umów w obrocie gospodarczym
Ocena finansów i kalkulacje kosztów w pracy menedżera <p><p/>Dokumenty w zakupach biznesowych
Ocena finansów i kalkulacje kosztów w pracy menedżera

Dokumenty w zakupach biznesowych

Praktyczne metody optymalizacji zapasów w przedsiębiorstwie
Praktyczne metody optymalizacji zapasów w przedsiębiorstwie
Prawne aspekty rozpatrywania reklamacji
Prawne aspekty rozpatrywania reklamacji
Prawne aspekty rozpatrywania reklamacji
Prawne aspekty rozpatrywania reklamacji
Prawne aspekty rozpatrywania reklamacji
Prawne aspekty rozpatrywania reklamacji
Prawne aspekty rozpatrywania reklamacji
Prawne aspekty rozpatrywania reklamacji
Prawne aspekty rozpatrywania reklamacji
Prawne aspekty rozpatrywania reklamacji
Prawne aspekty rozpatrywania reklamacji
Prawne aspekty rozpatrywania reklamacji
Prawne aspekty rozpatrywania reklamacji po nowelizacji
Prawne aspekty rozpatrywania reklamacji po nowelizacji
Profesjonalna obsługa trudnego klienta w procesie reklamacji
Profesjonalna obsługa trudnego klienta w procesie reklamacji
Professional Business Negotiation
Professional Business Negotiation
Przejmowanie klientów konkurencji
Przejmowanie klientów konkurencji
Sztuka komunikacji telefonicznej
Sztuka komunikacji telefonicznej
Sztuka komunikacji telefonicznej <p>Profesjonalna obsługa trudnego klienta środkiem konkurencyjności firmy na rynku<p/>
Sztuka komunikacji telefonicznej

Profesjonalna obsługa trudnego klienta środkiem konkurencyjności firmy na rynku

Transport wewnątrzzakładowy
Transport wewnątrzzakładowy
Umowy o roboty budowlane
Umowy o roboty budowlane
Warsztaty coachingu zespołowego dla pracowników Man Bus Sp. z o.o. oddział w Starachowicach oraz Gegenbauer Polska Sp. z o.o.
Warsztaty coachingu zespołowego dla pracowników Man Bus Sp. z o.o. oddział w Starachowicach oraz Gegenbauer Polska Sp. z o.o.
Współpraca z związkami zawodowymi - prawa i obowiązki pracodawcy
Współpraca z związkami zawodowymi - prawa i obowiązki pracodawcy
METODY OCENY I WYBORU DOSTAWCÓW
Termin: 28.10.2016
Miejsce szkolenia: BEST WESTERN PREMIER Katowice Hotel****
Katowice, ul. Bytkowska 1a

Hotel jest pierwszym w Aglomeracji Śląskiej obiektem, reprezentującym największą na świecie sieć hotelarską BEST WESTERN. Łączy wysoki standard, szeroki wachlarz usług oraz nowoczesny design i funkcjonalność. Dogodna lokalizacja hotelu pozwala korzystać z bliskości biznesowych centrów Aglomeracji Śląskiej.
http://www.bestwesternkatowice.pl

Cena: 599,00 zł + 23% VAT
Cena specjalna: 550,00 zł + 23% VAT

Cena specjalna dotyczy firm, które uczestniczyły w naszych szkoleniach oraz firm, które zgłoszą min. 3 osoby.

Cena z noclegiem: 799,00 zł + 23% VAT

Cena zawiera nocleg w pokoju 1 osobowym ze śniadaniem w przeddzień szkolenia.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 21.10.2016

DOSTĘPNE TERMINY

 

Proces wyboru i oceny dostawców jest jednym z najważniejszych aspektów działania przedsiębiorstwa. W przeszłości wiele firm stosowało standardowe reguły przy wyborze dostawców, a brak dokładnej oceny prowadził do popełniania wielu błędów decyzyjnych. Z biegiem czasu zauważono, jak ważny wpływ na działalność całego przedsiębiorstwa ma wybór odpowiednich dostawców.

Prócz ceny, istotnymi czynnikami przy wyborze partnera strategicznego są: jakość, niezawodność czy elastyczność dostaw.

Wielkość wydatków jakie firmy zostawiają u swoich dostawców wynosi średnio 60% wartości całego obrotu firm, niejednokrotnie wskaźnik ten przekracza nawet 85%. Strukturalne i metodyczne narzędzia oceny dostawców pozwolą Ci szybko a przede wszystkim precyzyjnie wybierać właściwych partnerów handlowych. Spraw aby Twoi dostawcy rozwijali się zgodnie z kierunkami rozwoju Twojej firmy, wykorzystaj ich w budowaniu przewagi konkurencyjnej.

 

SZKOLENIE ADRESOWANE JEST DO

 

  • Pracowników działów zakupów i zaopatrzenia
  • Pracowników działu przetargów
  • Pracowników działu importu
  • Osób prowadzących rozmowy z dostawcami
 
 

PROGRAM SZKOLENIA

 

1.  OCENA DOSTAWCÓW W UJĘCIU STRATEGICZNYM 

  • Wpływ dostawców na nasz biznes a kluczowe obszary oceny
  • Kryteria doboru dostawców dla naszego biznesu
  • Ocena ryzyka – profesjonalne narzędzia oceny ryzyka w łańcuchu dostaw
  • Finansowa ocena dostawców – analiza wskaźników (profesjonalne narzędzie  Z-Score +)
 

2. BUDOWANIE BAZY DANYCH DOSTAWCÓW

  • Pozyskiwanie informacji o dostawcy (RFI + RFQ; narzędzie CBD)
  • Firmy i Portale zajmujące się wyszukiwaniem dostawców i tworzeniem bazy dostawców
 

3. WALIDACJA I WYBÓR DOSTAWCÓW

  • Metody oceny atrakcyjności dostawcy – profesjonalne narzędzie kupieckie
  • Ocena atrakcyjności klienta oczami dostawcy – profesjonalne narzędzie” 5A+”
  • Metody porównania ofert handlowych
 
4. OCENA DOSTAWCÓW NA POZIOMIE OPERACYJNYM

  • Profesjonalne narzędzie oceny bieżącej współpracy z dostawcą – „SR5”
  • Wykorzystanie narzędzia  „SR5” w komunikacji z dostawcami
 
5. AUDYTY JAKO ELEMENT OCENY DOSTAWCY

  • Audyty kwalifikujące (VDA, SEAT)
  • Audyty prewencyjne (SQA-Supplier Quality Assurance)
  • Istotne kryteria kwalifikacji dostawców do audytu
 
 

PROWADZĄCY SZKOLENIE


Jacek Jarmuszczak

Karierę zawodową rozpoczynał jako kupiec w branży FMCG w polskich przedsiębiorstwach dla których negocjował kontrakty zakupowe z dostawcami z całego świata. Później dla globalnego koncernu, lidera w swoim sektorze i dobrze znanej marki Philips Lighting, jako Strategic Buyer tworzył strategię zakupów dla obszaru Europy. Oceniał dostawców na poziomie strategicznym względem dopasowania ich do potrzeb biznesu jak i taktycznym gdzie audytował i oceniał atrakcyjność dostawców z którymi negocjował warunki handlowe (łącznie kilkaset firm).

Obecnie pracuje jako Kierownik Działu Zakupów Elektronicznych w Carlsberg Group, gdzie przeprowadza ok. 600 przetargów rocznie dla wszystkich zakładów Carlsberg na całym świecie.

Ekspert w dziedzinie oceny dostawców, analizy ryzyka, audytów zakupowych, negocjacji zakupowych, budowania relacji z dostawcami  oraz e-systemów zarządzania zakupami. Posiada praktyczne doświadczenia w zakresie budowania bazy dostawców dla kategorii asortymentowej, wdrażania i usprawniania narzędzi elektronicznych wspierających obszar zakupów. (Ocena Dostawcy, Zarządzanie Kontraktami, Obieg Zapotrzebowań Wewnętrznych, Aukcje Elektroniczne, …)

Wielomiesięczne kontrakty w Europie zachodniej, USA, Azji oraz praca w centralnych strukturach globalnej korporacji, dostarczyły ogromnego doświadczenia w zarządzaniu biznesem o charakterze międzykulturowym.

 

W CENIE SZKOLENIA UWZGLĘDNIONO


9 h dydaktycznych zajęć, wsparcie poszkoleniowe trenera, poradnik/podręcznik dokumentujący przekazaną wiedzę w bardzo praktycznej formie, materiały pomocnicze, certyfikat ukończenia szkolenia, przerwy kawowe, lunch oraz parking hotelowy. Zapewniamy opiekuna z ramienia Centrum Szkoleń AGMAX, który jest zawsze do Państwa dyspozycji podczas trwania szkolenia.

W przypadku wyboru szkolenia z noclegiem Centrum Szkoleń AGMAX zajmuje się wszelkimi formalnościami związanymi z jego rezerwacją.

Godziny zajęć:

Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 9.00, a kończą o 17:00

 

Jeśli są Państwo zainteresowani realizacją szkolenia wewnętrznego z przedstawionego tematu prosimy o kontakt.


INFORMACJI DODATKOWYCH UDZIELAJĄ



Agnieszka Paliszewska
tel./fax. 32 733-23-46
kom. 532-425-622
agmax@agmax-szkolenia.pl
Magdalena Konieczny-Adamiec
tel./fax. 32 733-23-46
kom. 532-425-620
agmax@agmax-szkolenia.pl




Zapraszamy do uczestnictwa!